Kilka słów

O nas

Wyjątkowa obsługa klienta

Wieloletnie doświadczenie i praktyka w zawodzie

dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy ty możesz skoncentrować się na działaniu własnego biznesu

Jako swój cel stawiamy sobie przede wszystkim odciążenie naszych klientów od obowiązków związanych z prowadzeniem dokumentacji finansowo-księgowej, a także kadrowo-płacowej. Współpracując z naszym biurem zyskają Państwo czas, dzięki któremu możliwe będzie skoncentrowanie się na rozwoju firmy.

Usługi księgowe

Rzetelna wiedza na temat finansów twojej firmy pozwoli optymalnie zarządzać biznesem

Założycielem i właścicielem biura jest Mateusz Michalak, absolwent Uniwersytety Ekonomicznego w Poznaniu o specjalizacji Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Działamy na podstawie certyfikatu Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr: 52317/2011.

Swoje doświadczenie oraz wiedzę zdobywaliśmy pracując w biurach rachunkowych, przedsiębiorstwach oraz ZUS. Regularnie poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach z zakresu finansów.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu oferując fachową pomoc w wypełnianiu dokumentacji finansowo księgowej. Zajmujemy się obsługą finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą.

Biuro posiada polisy ubezpieczeniowe niezbędne do prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz dokumentacji związanej z ZUS. Dodatkowo dokumenty księgowe są digitalizowane co stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek zniszczenia fizycznego dokumentów.